KANCELARIA ADWOKACKA
TOMASZ ŚWITAŁA

O Kancelarii

Jako adwokat w codziennej praktyce specjalizuję się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem rodzinnym, odszkodowaniami, ochroną prawną dłużników, windykacją należności, a także prawem karnym. Posiadam także doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. 

 

Szczegółowy opis specjalizacji, w których pomagam swoim Klientom znajdą Państwo tutaj.

 

Szczególnie ważnymi wartościami w prowadzonej przeze mnie kancelarii są rzetelność, skuteczność i szybkość podejmowanych działań, a także przejrzystość w kontakcie z Klientami i kreatywność w szukaniu optymalnych rozwiązań prawnych opartych w równym stopniu na wiedzy jak i bogatej praktyce.  


Relacje z Klientami opieram na partnerstwie, komunikacji oraz zaufaniu, a każdą zleconą mi sprawę traktuję indywidualnie, szczegółowo informując moich Mocodawców o realnych szansach na powodzenie jak i czyhających zagrożeniach. 

 

Siedziba mojej kancelarii znajduje się we Wrocławiu. Nie ograniczam jednak obszaru mojej działalności zawodowej wyłącznie do stolicy Dolnego Śląska, gdzie przez lata pracowałem w jednej z najlepszych kancelarii zajmujących się prawem rodzinnym, a także ukończyłem aplikację adwokacją. Ze względu na stały rozwój mojej praktyki jak i zgłaszane przez Klientów potrzeby, już w najbliższym czasie zostaną otwarte dwie filie kancelarii, co umożliwi umówienie spotkania w Jeleniej Górze, a także w Opolu. 

 

Zadowolenie Klientów i ich sukces są dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszych działań i intensywnej pracy.   

 

Zainteresowanych współpracą zapraszam do zakładki KONTAKT.

 

Adw. Tomasz Świtała